STROJE PIŁKARSKIE Z WŁASNYM NADRUKIEM
  REJESTRACJA  

  Tutaj wybierasz rozgrywki      
 

  MENU GŁÓWNE
Strona główna
O lidze
Turnieje (2)
Opinie (0)
Regulamin
Kontakt
Zapisy
Linki (2)
Archiwum (2)
Foto (0)
  ANKIETA
16
  CYTATY

Narazie nie wpisano
żadnych cytatów
 

 
Salezjańska Liga Halowa 07/08 - WYNIKI  


  Kolejka numer 11
 Victoria (hala) - Debiutanci (hala) 1 : 5

(0 : 0)

 Primus (hala) - KFC (hala) 6 : 7

(0 : 0)

 Hanza Lider (hala) - Diament (hala) 1 : 4

(0 : 0)

 SM Suchanino (hala) - Barka (hala) 5 : 2

(0 : 0)

 Los Galactocos (hala) - Omega-Softlab (hala) 8 : 5

(0 : 0)

 FC Orłowo (hala) - NSM Locomotiv (hala) 3 : 9

(0 : 0)

  Kolejka numer 10
 SM Suchanino (hala) - Hanza Lider (hala) 2 : 4

(0 : 0)

 Barka (hala) - FC Orłowo (hala) 6 : 5

(0 : 0)

 NSM Locomotiv (hala) - Primus (hala) 6 : 3

(0 : 0)

 Diament (hala) - Debiutanci (hala) 7 : 2

(0 : 0)

 Victoria (hala) - Omega-Softlab (hala) 5 : 3

(0 : 0)

 Los Galactocos (hala) - KFC (hala) 6 : 4

(2 : 2)

  Kolejka numer 9
 Diament (hala) - Omega-Softlab (hala) 11 : 1

(1 : 1)

 Debiutanci (hala) - NSM Locomotiv (hala) 6 : 4

(3 : 2)

 Los Galactocos (hala) - Hanza Lider (hala) 3 : 5

(0 : 0)

 Victoria (hala) - FC Orłowo (hala) 6 : 2

(2 : 1)

 KFC (hala) - Barka (hala) 3 : 3

(2 : 1)

 SM Suchanino (hala) - Primus (hala) 6 : 2

(2 : 1)

  Kolejka numer 8
 FC Orłowo (hala) - Los Galactocos (hala) 8 : 6

(0 : 0)

 Diament (hala) - KFC (hala) 8 : 1

(0 : 0)

 NSM Locomotiv (hala) - Omega-Softlab (hala) 6 : 2

(0 : 0)

 Debiutanci (hala) - SM Suchanino (hala) 3 : 7

(0 : 0)

 Victoria (hala) - Hanza Lider (hala) 3 : 1

(0 : 0)

 Primus (hala) - Barka (hala) 7 : 4

(0 : 0)

  Kolejka numer 7
 SM Suchanino (hala) - Victoria (hala) 3 : 1

(3 : 0)

 Omega-Softlab (hala) - Primus (hala) 4 : 3

(0 : 0)

 Hanza Lider (hala) - NSM Locomotiv (hala) 1 : 2

(0 : 0)

 Barka (hala) - Los Galactocos (hala) 9 : 4

(0 : 0)

 KFC (hala) - Debiutanci (hala) 0 : 1

(0 : 0)

 Diament (hala) - FC Orłowo (hala) 14 : 2

(0 : 0)

  Kolejka numer 6
 Victoria (hala) - NSM Locomotiv (hala) 0 : 10

(0 : 0)

 Barka (hala) - Hanza Lider (hala) 3 : 12

(0 : 0)

 KFC (hala) - Omega-Softlab (hala) 7 : 3

(0 : 0)

 FC Orłowo (hala) - SM Suchanino (hala) 2 : 6

(0 : 0)

 Primus (hala) - Diament (hala) 1 : 5

(0 : 0)

 Debiutanci (hala) - Los Galactocos (hala) 3 : 3

(0 : 0)

  Kolejka numer 5
 Omega-Softlab (hala) - Barka (hala) 4 : 2

(0 : 0)

 Debiutanci (hala) - FC Orłowo (hala) 12 : 3

(0 : 0)

 KFC (hala) - SM Suchanino (hala) 5 : 4

(0 : 0)

 Primus (hala) - Hanza Lider (hala) 3 : 4

(0 : 0)

 NSM Locomotiv (hala) - Diament (hala) 5 : 8

(0 : 0)

 Los Galactocos (hala) - Victoria (hala) 6 : 2

(0 : 0)

  Kolejka numer 4
 NSM Locomotiv (hala) - Los Galactocos (hala) 2 : 4

(0 : 0)

 Barka (hala) - Diament (hala) 2 : 9

(0 : 0)

 Primus (hala) - FC Orłowo (hala) 8 : 2

(0 : 0)

 Debiutanci (hala) - Hanza Lider (hala) 3 : 5

(0 : 0)

 KFC (hala) - Victoria (hala) 7 : 1

(0 : 0)

 SM Suchanino (hala) - Omega-Softlab (hala) 6 : 1

(0 : 0)

  Kolejka numer 3
 KFC (hala) - FC Orłowo (hala) 15 : 3

(7 : 0)

 Victoria (hala) - Primus (hala) 1 : 5

(0 : 1)

 Los Galactocos (hala) - Diament (hala) 1 : 5

(0 : 1)

 NSM Locomotiv (hala) - SM Suchanino (hala) 1 : 6

(1 : 2)

 Debiutanci (hala) - Barka (hala) 9 : 4

(4 : 2)

 Omega-Softlab (hala) - Hanza Lider (hala) 2 : 3

(0 : 1)

  Kolejka numer 2
 Primus (hala) - Debiutanci (hala) 1 : 6

(0 : 2)

 Diament (hala) - Victoria (hala) 9 : 0

(5 : 0)

 Hanza Lider (hala) - KFC (hala) 2 : 3

(0 : 3)

 SM Suchanino (hala) - Los Galactocos (hala) 3 : 3

(1 : 0)

 FC Orłowo (hala) - Omega-Softlab (hala) 6 : 5

(4 : 1)

 Barka (hala) - NSM Locomotiv (hala) 3 : 4

(2 : 0)

  Kolejka numer 1
 Los Galactocos (hala) - Primus (hala) 7 : 6

(2 : 2)

 Diament (hala) - SM Suchanino (hala) 5 : 0

(1 : 0)

 Omega-Softlab (hala) - Debiutanci (hala) 2 : 8

(0 : 3)

 Barka (hala) - Victoria (hala) 2 : 11

(0 : 0)

 Hanza Lider (hala) - FC Orłowo (hala) 7 : 1

(3 : 1)

 NSM Locomotiv (hala) - KFC (hala) 3 : 2

(2 : 0)


 
 
 
  ROZGRYWKI
Tabela
Terminarz
Wyniki
Strzelcy (3)
Drużyny (12)
Forum (0)
Foto (0)
  PARTNER

 
 

 


Bydgoszcz (alsp2) Warszawa (clf) Warszawa (wlpn) Biała Podlaska (blsp) Tarnowskie Góry (ploj) Warszawa (slsp) Zabrze (zlpn) Głogów (alf) Czchów (czchow) Lidzbark Warm. (llpn) Tomaszów Maz. (liga6) Toruń (ltsp) Gdańsk (ligasalos) Grudziądz (ligabarzyny) Warszawa (wlf)

Liga Salezjańska w Gdańsku - Gdańsk